GÜNÜN ETKİNLİKLERİ
Çocuk Tiyatrosu "Korkusuz Salyangoz" Tarih : 23-11-2019 Yer : Mustafa Öncel Kültür Merkezi Saat : 12:00
Çocuk Tiyatrosu "Papağan Maris ve Gizemli Kutu" Tarih : 23-11-2019 Yer : Sarıgazi Kültür Merkezi Saat : 12:00
Çocuk Tiyatrosu "Haylaz ve Uyanık" Tarih : 23-11-2019 Yer : Samandıra Kültür Merkezi Saat : 12:00
Çocuk Tiyatrosu "Kuşlar Sınıfı" Tarih : 23-11-2019 Yer : Dr. Kadir Topbaş Kültür Merkezi Saat : 12:00
Çocuk Tiyatrosu "Kuşlar Sınıfı" Tarih : 30-11-2019 Yer : Sarıgazi Kültür Merkezi Saat : 12:00
Çocuk Tiyatrosu "Haylaz Dostlar" Tarih : 30-11-2019 Yer : Samandıra Kültür Merkezi Saat : 12:00
Çocuk Tiyatrosu "Geri Dönüşüm Muhteşem Olacak" Tarih : 30-11-2019 Yer : Mustafa Öncel Kültür Merkezi Saat : 12:00
Çocuk Tiyatrosu "Renk Diyarı" Tarih : 30-11-2019 Yer : Dr. Kadir Topbaş Kültür Merkezi Saat : 12:00
Sadık Yalsızuçanlar ile Yazarlık Atölyesi Tarih : 04-12-2019 Yer : Prof.Dr.Necmettin Erbakan Külliyesi Saat : 14:00
Kaplumbağa İle Tavşan Tarih : 07-12-2019 Yer : Dr. Kadir Topbaş Kültür Merkezi Saat : 12:00
Son Tohum Tarih : 07-12-2019 Yer : Samandıra Kültür Merkezi Saat : 12:00
Doğa Hepimizin Tarih : 07-12-2019 Yer : Mustafa Öncel Kültür Merkezi Saat : 12:00
Macera Peşinde Tarih : 07-12-2019 Yer : Sarıgazi Kültür Merkezi Saat : 12:00
Tasavvuf Sohbetleri Tarih : 11-12-2019 Yer : Prof.Dr.Necmettin Erbakan Külliyesi Saat : 16:30
Mevlana Celaleddin-i Rumi'yi Anma Programı Tarih : 13-12-2019 Yer : Dr. Kadir Topbaş Kültür Merkezi Saat : 19:00
Kaplumbağa İle Tavşan Tarih : 14-12-2019 Yer : Mustafa Öncel Kültür Merkezi Saat : 12:00
Macera Peşinde Tarih : 14-12-2019 Yer : Samandıra Kültür Merkezi Saat : 12:00
Doğa Hepimizin Tarih : 14-12-2019 Yer : Dr. Kadir Topbaş Kültür Merkezi Saat : 12:00
Son Tohum Tarih : 14-12-2019 Yer : Sarıgazi Kültür Merkezi Saat : 12:00
Son Tohum Tarih : 21-12-2019 Yer : - Saat : 12:00
Macera Peşinde Tarih : 21-12-2019 Yer : Dr. Kadir Topbaş Kültür Merkezi Saat : 12:00
Kaplumbağa İle Tavşan Tarih : 21-12-2019 Yer : Sarıgazi Kültür Merkezi Saat : 12:00
Sarıkamış Harekatı Özel Programı Tarih : 23-12-2019 Yer : Recep Tayyip Erdoğan Kongre Merkezi Saat : 19:00
Prof. Dr. Nurullah Genç ile Başarı Atölyesi Tarih : 24-12-2019 Yer : Prof.Dr.Necmettin Erbakan Külliyesi Saat : 17:30
Mehmet Akif Ersoy'u Anma Programı Tarih : 27-12-2019 Yer : Samandıra Kültür Merkezi Saat : 18:00
Kaplumbağa İle Tavşan Tarih : 28-12-2019 Yer : Samandıra Kültür Merkezi Saat : 12:00
Macera Peşinde Tarih : 28-12-2019 Yer : - Saat : 12:00
Doğa Hepimizin Tarih : 28-12-2019 Yer : Sarıgazi Kültür Merkezi Saat : 12:00
Son Tohum Tarih : 28-12-2019 Yer : Dr. Kadir Topbaş Kültür Merkezi Saat : 12:00
Hayati İnanç ile Divan Edebiyatı Tarih : 03-01-2020 Yer : Samandıra Kültür Merkezi Saat : 16:30
Prof. Dr. Nurullah Genç İle Başarı Atölyesi Tarih : 07-01-2020 Yer : Prof.Dr.Necmettin Erbakan Külliyesi Saat : 16:30
Leyla ile Mecnun Tiyatrosu Tarih : 07-01-2020 Yer : Recep Tayyip Erdoğan Kongre Merkezi Saat : 19:00
Leyla ile Mecnun Tiyatrosu Tarih : 08-01-2020 Yer : Recep Tayyip Erdoğan Kongre Merkezi Saat : 19:00
Ekrem Demirli ile Tasavvuf Sohbetleri Tarih : 08-01-2020 Yer : Prof.Dr.Necmettin Erbakan Külliyesi Saat : 16:30
Maceracı Ayı Tarih : 18-01-2020 Yer : Samandıra Kültür Merkezi Saat : 12:00
Bilim Adası Tarih : 18-01-2020 Yer : Sarıgazi Kültür Merkezi Saat : 12:00
Müziksiz Ülke Tarih : 18-01-2020 Yer : Mustafa Öncel Kültür Merkezi Saat : 12:00
Birlikte Güzeliz Tarih : 18-01-2020 Yer : Dr. Kadir Topbaş Kültür Merkezi Saat : 12:00
Süt Kardeşler Tarih : 24-01-2020 Yer : Recep Tayyip Erdoğan Kongre Merkezi Saat : 19:00
Birlikte Güzeliz Tarih : 25-01-2020 Yer : Mustafa Öncel Kültür Merkezi Saat : 12:00
Müziksiz Ülke Tarih : 25-01-2020 Yer : Dr. Kadir Topbaş Kültür Merkezi Saat : 12:00
Bilim Adası Tarih : 25-01-2020 Yer : Samandıra Kültür Merkezi Saat : 12:00
Maceracı Ayı Tarih : 25-01-2020 Yer : Sarıgazi Kültür Merkezi Saat : 12:00
Sakar Zeze Tarih : 01-02-2020 Yer : Samandıra Kültür Merkezi Saat : 12:00
Pakuçi Tarih : 01-02-2020 Yer : Sarıgazi Kültür Merkezi Saat : 12:00
Robot ve Köpek Tarih : 01-02-2020 Yer : Mustafa Öncel Kültür Merkezi Saat : 12:00
Korkusuz Salyangoz Tarih : 01-02-2020 Yer : Dr. Kadir Topbaş Kültür Merkezi Saat : 12:00
Prof. Dr. Nurullah Genç ile Başarı Atölyesi Tarih : 04-02-2020 Yer : Prof.Dr.Necmettin Erbakan Külliyesi Saat : 17:00
Hansel ve Gratel'in Maceraları Tarih : 08-02-2020 Yer : Dr. Kadir Topbaş Kültür Merkezi Saat : 12:00
Oyun Arkadaşım Tarih : 08-02-2020 Yer : Sarıgazi Kültür Merkezi Saat : 12:00
Nasrettin Hocanın Çevre Sevgisi Tarih : 08-02-2020 Yer : Samandıra Kültür Merkezi Saat : 12:00
Haylaz Dostlar Tarih : 08-02-2020 Yer : Mustafa Öncel Kültür Merkezi Saat : 12:00
Ekrem Demirli ile Tasavvuf Sohbetleri Tarih : 12-02-2020 Yer : Prof.Dr.Necmettin Erbakan Külliyesi Saat : 16:30
Hayati İnanç ile Divan Edebiyatı Sohbetleri Tarih : 14-02-2020 Yer : Recep Tayyip Erdoğan Kongre Merkezi Saat : 16:30
Oyun Arkadaşım Tarih : 15-02-2020 Yer : Samandıra Kültür Merkezi Saat : 12:00
Hansel ve Gratel'in Maceraları Tarih : 15-02-2020 Yer : Mustafa Öncel Kültür Merkezi Saat : 12:00
Robot ve Köpek Tarih : 15-02-2020 Yer : Dr. Kadir Topbaş Kültür Merkezi Saat : 12:00
Sakar Zeze Tarih : 15-02-2020 Yer : Sarıgazi Kültür Merkezi Saat : 12:00
Marko Paşa Tarih : 21-02-2020 Yer : Recep Tayyip Erdoğan Kongre Merkezi Saat : 19:00
Hansel ve Gratel'in Maceraları Tarih : 22-02-2020 Yer : Sarıgazi Kültür Merkezi Saat : 12:00
Oyun Arkadaşım Tarih : 22-02-2020 Yer : Mustafa Öncel Kültür Merkezi Saat : 12:00
Sakar Zeze Tarih : 22-02-2020 Yer : Dr. Kadir Topbaş Kültür Merkezi Saat : 12:00
Robot ve Köpek Tarih : 22-02-2020 Yer : Samandıra Kültür Merkezi Saat : 12:00
Robot ve Köpek Tarih : 29-02-2020 Yer : Sarıgazi Kültür Merkezi Saat : 12:00
Sakar Zeze Tarih : 29-02-2020 Yer : Mustafa Öncel Kültür Merkezi Saat : 12:00
Hansel ve Gratel'in Maceraları Tarih : 29-02-2020 Yer : Samandıra Kültür Merkezi Saat : 12:00
Ayşecik Tarih : 29-02-2020 Yer : Dr. Kadir Topbaş Kültür Merkezi Saat : 12:00